COMMERCIAL & BRANDED CONTENT

Testimonial

Klient
Meritoros SA

Usługi
kompleksowe przygotowanie kampanii reklamowej do social mediów, scenariusz i reżyseria, preprodukcja, przygotowanie planu, produkcja, montaż, colorgrading, animacje, fotosy, making-of

Rok
2023

Zespół
DIR & DOP: Konrad Niedziela
1AC: Rafał Bańdura
Interviewer: Bartłomiej Durak
Gaffer: Daniel Jurzyna
Spark: Norbert Lew
Sound: Filip Czaja
Stills & Making-of: Justyna Grzesiak
Make-up:
Ewelina Olendzka
Edit: Rafał Bańdura
Color: Konrad Niedziela

Goście specjalni:
Michał Czaicki
Marcin Klejdysz
Wojciech Smętek
Sebastian Wiśniewski

O PROJEKCIE​

Czego oczekiwał klient?

Dla naszego klienta, Meritoros SA, stworzyliśmy krótki film reklamowy, który miał na celu pokazać zalety i korzyści współpracy z tym biurem rachunkowym.

Reklama była oparta na formule testimonialu, czyli relacji zadowolonych klientów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami i opiniami na temat usług Meritoros. Wybraliśmy tę formę, ponieważ uważamy, że jest ona skuteczna w budowaniu zaufania i wiarygodności marki, a także w przekonywaniu potencjalnych klientów do skorzystania z oferty.

Nasza praca polegała na przeprowadzeniu i nagraniu wywiadów z właścicielami różnych firm, które korzystają z usług Meritoros. Wywiady dotyczyły odczuć i opinii na temat współpracy z tym biurem rachunkowym. Następnie wykorzystaliśmy nagrane przez nas ujęcia do zmontowania końcowego filmu.
Odbiorcami do których kierowana jest reklama są duże firmy, które nie korzystają jeszcze z oferty naszego klienta.

Chcieliśmy pokazać im, że biuro rachunkowe Meritoros jest godnym zaufania partnerem, który zapewni im kompleksową i profesjonalną obsługę księgową i podatkową.
Głównym celem było stworzenie autentycznego wizerunku marki w internecie oraz zwiększenie jej rozpoznawalności.

Film został wykonany w trzech formatach na życzenie klienta; 16:9, 9:16 i 1:1, żeby umożliwić udostępnienie spotu na różnych platformach internetowych. Zadbaliśmy o to, żeby był on atrakcyjny wizualnie, dynamiczny i zgodny z identyfikacją wizualną Meritoros.

Kulisy produkcji

Odkryj nasze sekrety